Cryptonote Kapitalizacija: $7,213,751,790 24h obim: $939,693,834 Menjačnice: 75 Coini: 100 (53 za trgovanje) Bitcoin BTC $61,346 Monero XMR $368

Intel Core i7 7700K

CPU uređaj za rudarenje
Tip: CPU
Proizvođač: Intel
Algo H/s
Normal (ASIC)320
NormalV7320
LiteV7960
Heavy187
Haven187
Fast560
Alloy187
Wchain272
Upx960
Trtl4,800
Fast2560
Gpu187
Cceal560
Graft320
CnR320
HeavyX112
RXWow2,400
RX2,400
ArgChukwa7,200
ZumLite4,800
RARQ2,400
RSFX2,400
Astrobwt110
Zls320
ArgNinja7,200
CNAdaptive320
CNDynamic320
ArgChukwa23,600
Panthera800
CNCache560
* prikazani su samo algoritmi za coine izlistane na Cryptunitu. Moguće je da uređaj podržava i druge algoritme.

Intel Core i7 7700K najbolji coini za rudarenje

Osveženo: 2021-04-17 22:05:05
Coin Algo USD/dan BTC/dan USD/sedmica BTC/sedmica
Havenhaven0.980.0000166.890.00011
Graftgraft0.390.00000632.740.000044
TurtleCoinArgChukwa20.380.00000622.670.000043
WownerorXWow0.30.00000502.130.000035
QuantumrX0.30.00000492.120.000034
MonerorX0.280.00000451.950.000032
Concealgpu0.270.00000441.90.000031
Masarifast20.20.00000321.370.000022
SumokoincnR0.20.00000321.370.000022
uPlexaupx0.0420.000000680.290.0000048
*TOP 10 coina čiji je obim trgovanja u poslednja 24h veći od 0.1BTC (24h prosek)

Preporučeni Softver

Rudar Algoritmi Podržani OS
XLArig2 Windows, Linux
BLOC GUI Miner11 Windows, Linux, MacOS
SRBMiner Multi13 Windows
Safex Rig1 Windows, Linux
XMR STAK RX4 Windows, Linux
Monerov RandomV Miner1 Windows
Coinevo Miner1 Windows, Linux
ZANO Miner1 Windows, Linux, MacOS
NERVA Miner1 Windows, Linux, MacOS
Blur Network Miner1 Windows, Linux, MacOS
XMRigCC CPU28 Windows, Linux
Simple Miner15 Windows
XMR Stak32 Windows, Linux, MacOS
XMRig CPU38 Windows, Linux
CryptoGoblin26 Windows, Linux, MacOS
Monero CPU Miner6 Windows, Linux
Webchain1 Windows, Linux, Android
WinXMR1 Windows
CN GUI Miner7 Windows
JCE CPU Miner20 Windows, Linux
JCE CPU GPU Miner21 Windows

Komentari

There are currently no reviews...
CRYPTUNIT servis je potpuno besplatan. Svi podaci na sajtu su samo informativnog karaktera i ne sadrže savete za investiranje.

Mi ne prodajemo coine! Ako ipak želite da kupite neke coine možete to uraditi ovde. Ako vam je potrebno više hardverske snage ili samo želite da probate rudariti. Pokušajte ovde.

Izračunajte koliko je profitabilno rudariti sve ostale coine koji koriste razne algoritme WhatToMine.com

Uvek uradite sopstveno istraživanje! Analizirajte podatke na menjačnicama, i mogućnost da možete prodati izrudarene coine. Neki izgledaju isplativi za rudarenje, ali moguće je da je potražnja za njima veoma mala i teško se prodaju.