Cryptonote Kapitalizacija: $4,028,203,000 24h obim: $378,348,366 Menjačnice: 72 Coini: 100 (49 za trgovanje) Bitcoin BTC $31,976 Monero XMR $203

AMD EPYC 7301

CPU uređaj za rudarenje
Tip: CPU
Proizvođač: AMD
Algo H/s
Normal (ASIC)1,300
NormalV71,300
LiteV74,700
Heavy759
Haven759
Fast2,275
Alloy759
Wchain1,105
Upx4,700
Trtl23,500
Fast22,275
Gpu759
Cceal2,275
Graft1,300
CnR1,300
HeavyX455
RXWow9,100
RX9,100
ArgChukwa35,250
ZumLite23,500
RARQ9,100
RSFX9,100
Zls1,300
ArgNinja35,250
CNAdaptive1,300
CNDynamic1,300
ArgChukwa217,625
Panthera3,250
CNCache2,275
* prikazani su samo algoritmi za coine izlistane na Cryptunitu. Moguće je da uređaj podržava i druge algoritme.

AMD EPYC 7301 najbolji coini za rudarenje

Osveženo: 2021-06-22 18:42:06
Coin Algo USD/dan BTC/dan USD/sedmica BTC/sedmica
Concealgpu0.660.0000214.620.00014
QuantumrX0.620.0000194.350.00014
Havenhaven0.620.0000194.320.00013
TurtleCoinArgChukwa20.610.0000194.270.00013
WownerorXWow0.540.0000173.750.00012
MonerorX0.510.0000163.540.00011
Graftgraft0.360.0000112.550.000080
SumokoincnR0.270.00000831.860.000058
ArQmArARQ0.090.00000280.630.000020
Darma Cashnormal0.060.00000190.420.000013
*TOP 10 coina čiji je obim trgovanja u poslednja 24h veći od 0.1BTC (24h prosek)

Preporučeni Softver

Rudar Algoritmi Podržani OS
XLArig2 Windows, Linux
BLOC GUI Miner11 Windows, Linux, MacOS
SRBMiner Multi13 Windows
Safex Rig1 Windows, Linux
XMR STAK RX4 Windows, Linux
Monerov RandomV Miner1 Windows
Coinevo Miner1 Windows, Linux
ZANO Miner1 Windows, Linux, MacOS
NERVA Miner1 Windows, Linux, MacOS
Blur Network Miner1 Windows, Linux, MacOS
XMRigCC CPU28 Windows, Linux
Simple Miner15 Windows
XMR Stak32 Windows, Linux, MacOS
XMRig CPU38 Windows, Linux
CryptoGoblin26 Windows, Linux, MacOS
Monero CPU Miner6 Windows, Linux
Webchain1 Windows, Linux, Android
WinXMR1 Windows
CN GUI Miner7 Windows
JCE CPU Miner20 Windows, Linux
JCE CPU GPU Miner21 Windows

Komentari

There are currently no reviews...
CRYPTUNIT servis je potpuno besplatan. Svi podaci na sajtu su samo informativnog karaktera i ne sadrže savete za investiranje.

Mi ne prodajemo coine! Ako ipak želite da kupite neke coine možete to uraditi ovde. Ako vam je potrebno više hardverske snage ili samo želite da probate rudariti. Pokušajte ovde.

Izračunajte koliko je profitabilno rudariti sve ostale coine koji koriste razne algoritme WhatToMine.com

Uvek uradite sopstveno istraživanje! Analizirajte podatke na menjačnicama, i mogućnost da možete prodati izrudarene coine. Neki izgledaju isplativi za rudarenje, ali moguće je da je potražnja za njima veoma mala i teško se prodaju.