Cryptonote Kapitalizacija: $6,797,524,157 24h obim: $1,045,286,056 Menjačnice: 76 Coini: 100 (52 za trgovanje) Bitcoin BTC $55,612 Monero XMR $351

AMD EPYC 7351P

CPU uređaj za rudarenje
Tip: CPU
Proizvođač: AMD
Algo H/s
Normal (ASIC)1,400
NormalV71,400
LiteV74,800
Heavy818
Haven818
Fast2,450
Alloy818
Wchain1,190
Upx4,800
Trtl24,000
Fast22,450
Gpu818
Cceal2,450
Graft1,400
CnR1,400
HeavyX491
RXWow9,800
RX9,800
ArgChukwa36,000
ZumLite24,000
RARQ9,800
RSFX9,800
Zls1,400
ArgNinja36,000
CNAdaptive1,400
CNDynamic1,400
ArgChukwa218,000
Panthera3,500
CNCache2,450
* prikazani su samo algoritmi za coine izlistane na Cryptunitu. Moguće je da uređaj podržava i druge algoritme.

AMD EPYC 7351P najbolji coini za rudarenje

Osveženo: 2021-04-19 21:19:05
Coin Algo USD/dan BTC/dan USD/sedmica BTC/sedmica
TurtleCoinArgChukwa21.670.00002911.70.00021
Havenhaven1.610.00002911.30.0002
WownerorXWow1.230.0000228.580.00015
QuantumrX1.210.0000228.50.00015
Concealgpu1.180.0000218.250.00015
MonerorX1.10.0000207.720.00014
Masarifast20.740.0000135.20.000092
Graftgraft0.740.0000135.160.000091
SumokoincnR0.740.0000135.150.000091
uPlexaupx0.140.00000240.960.000017
*TOP 10 coina čiji je obim trgovanja u poslednja 24h veći od 0.1BTC (24h prosek)

Preporučeni Softver

Rudar Algoritmi Podržani OS
XLArig2 Windows, Linux
BLOC GUI Miner11 Windows, Linux, MacOS
SRBMiner Multi13 Windows
Safex Rig1 Windows, Linux
XMR STAK RX4 Windows, Linux
Monerov RandomV Miner1 Windows
Coinevo Miner1 Windows, Linux
ZANO Miner1 Windows, Linux, MacOS
NERVA Miner1 Windows, Linux, MacOS
Blur Network Miner1 Windows, Linux, MacOS
XMRigCC CPU28 Windows, Linux
Simple Miner15 Windows
XMR Stak32 Windows, Linux, MacOS
XMRig CPU38 Windows, Linux
CryptoGoblin26 Windows, Linux, MacOS
Monero CPU Miner6 Windows, Linux
Webchain1 Windows, Linux, Android
WinXMR1 Windows
CN GUI Miner7 Windows
JCE CPU Miner20 Windows, Linux
JCE CPU GPU Miner21 Windows

Komentari

There are currently no reviews...
CRYPTUNIT servis je potpuno besplatan. Svi podaci na sajtu su samo informativnog karaktera i ne sadrže savete za investiranje.

Mi ne prodajemo coine! Ako ipak želite da kupite neke coine možete to uraditi ovde. Ako vam je potrebno više hardverske snage ili samo želite da probate rudariti. Pokušajte ovde.

Izračunajte koliko je profitabilno rudariti sve ostale coine koji koriste razne algoritme WhatToMine.com

Uvek uradite sopstveno istraživanje! Analizirajte podatke na menjačnicama, i mogućnost da možete prodati izrudarene coine. Neki izgledaju isplativi za rudarenje, ali moguće je da je potražnja za njima veoma mala i teško se prodaju.