Cryptonote Kapitalizacija: $6,372,927,349 24h obim: $919,445,322 Menjačnice: 76 Coini: 100 (52 za trgovanje) Bitcoin BTC $55,363 Monero XMR $336

AMD EPYC 7401

CPU uređaj za rudarenje
Tip: CPU
Proizvođač: AMD
Algo H/s
Normal (ASIC)1,590
NormalV71,590
LiteV74,770
Heavy929
Haven929
Fast2,783
Alloy929
Wchain1,352
Upx4,770
Trtl23,850
Fast22,783
Gpu929
Cceal2,783
Graft1,590
CnR1,590
HeavyX557
RXWow11,130
RX11,130
ArgChukwa35,775
ZumLite23,850
RARQ11,130
RSFX11,130
Zls1,590
ArgNinja35,775
CNAdaptive1,590
CNDynamic1,590
ArgChukwa217,888
Panthera3,975
CNCache2,783
* prikazani su samo algoritmi za coine izlistane na Cryptunitu. Moguće je da uređaj podržava i druge algoritme.

AMD EPYC 7401 najbolji coini za rudarenje

Osveženo: 2021-04-19 19:59:04
Coin Algo USD/dan BTC/dan USD/sedmica BTC/sedmica
Havenhaven1.830.00003212.80.00023
TurtleCoinArgChukwa21.670.00003011.70.00021
WownerorXWow1.410.0000259.840.00017
QuantumrX1.380.0000249.660.00017
Concealgpu1.310.0000239.160.00016
MonerorX1.250.0000228.770.00016
Graftgraft0.860.0000156.050.00011
SumokoincnR0.850.0000155.960.00011
Masarifast20.850.0000155.950.00011
uPlexaupx0.130.00000240.930.000017
*TOP 10 coina čiji je obim trgovanja u poslednja 24h veći od 0.1BTC (24h prosek)

Preporučeni Softver

Rudar Algoritmi Podržani OS
XLArig2 Windows, Linux
BLOC GUI Miner11 Windows, Linux, MacOS
SRBMiner Multi13 Windows
Safex Rig1 Windows, Linux
XMR STAK RX4 Windows, Linux
Monerov RandomV Miner1 Windows
Coinevo Miner1 Windows, Linux
ZANO Miner1 Windows, Linux, MacOS
NERVA Miner1 Windows, Linux, MacOS
Blur Network Miner1 Windows, Linux, MacOS
XMRigCC CPU28 Windows, Linux
Simple Miner15 Windows
XMR Stak32 Windows, Linux, MacOS
XMRig CPU38 Windows, Linux
CryptoGoblin26 Windows, Linux, MacOS
Monero CPU Miner6 Windows, Linux
Webchain1 Windows, Linux, Android
WinXMR1 Windows
CN GUI Miner7 Windows
JCE CPU Miner20 Windows, Linux
JCE CPU GPU Miner21 Windows

Komentari

There are currently no reviews...
CRYPTUNIT servis je potpuno besplatan. Svi podaci na sajtu su samo informativnog karaktera i ne sadrže savete za investiranje.

Mi ne prodajemo coine! Ako ipak želite da kupite neke coine možete to uraditi ovde. Ako vam je potrebno više hardverske snage ili samo želite da probate rudariti. Pokušajte ovde.

Izračunajte koliko je profitabilno rudariti sve ostale coine koji koriste razne algoritme WhatToMine.com

Uvek uradite sopstveno istraživanje! Analizirajte podatke na menjačnicama, i mogućnost da možete prodati izrudarene coine. Neki izgledaju isplativi za rudarenje, ali moguće je da je potražnja za njima veoma mala i teško se prodaju.