Cryptonote Kapitalizacija: $6,797,329,243 24h obim: $1,045,251,108 Menjačnice: 76 Coini: 100 (52 za trgovanje) Bitcoin BTC $55,783 Monero XMR $348

AMD EPYC 7451

CPU uređaj za rudarenje
Tip: CPU
Proizvođač: AMD
Algo H/s
Normal (ASIC)1,620
NormalV71,620
LiteV74,860
Heavy946
Haven946
Fast2,835
Alloy946
Wchain1,377
Upx4,860
Trtl24,300
Fast22,835
Gpu946
Cceal2,835
Graft1,620
CnR1,620
HeavyX568
RXWow11,340
RX11,340
ArgChukwa36,450
ZumLite24,300
RARQ11,340
RSFX11,340
Zls1,620
ArgNinja36,450
CNAdaptive1,620
CNDynamic1,620
ArgChukwa218,225
Panthera4,050
CNCache2,835
* prikazani su samo algoritmi za coine izlistane na Cryptunitu. Moguće je da uređaj podržava i druge algoritme.

AMD EPYC 7451 najbolji coini za rudarenje

Osveženo: 2021-04-19 21:47:07
Coin Algo USD/dan BTC/dan USD/sedmica BTC/sedmica
Havenhaven1.870.00003313.10.00023
TurtleCoinArgChukwa21.680.00003011.80.00021
WownerorXWow1.410.0000259.90.00018
QuantumrX1.40.0000259.830.00017
Concealgpu1.380.0000249.630.00017
MonerorX1.280.0000238.930.00016
Masarifast20.860.0000156.010.00011
SumokoincnR0.850.0000155.920.0001
Graftgraft0.840.0000155.890.0001
uPlexaupx0.140.00000250.990.000017
*TOP 10 coina čiji je obim trgovanja u poslednja 24h veći od 0.1BTC (24h prosek)

Preporučeni Softver

Rudar Algoritmi Podržani OS
XLArig2 Windows, Linux
BLOC GUI Miner11 Windows, Linux, MacOS
SRBMiner Multi13 Windows
Safex Rig1 Windows, Linux
XMR STAK RX4 Windows, Linux
Monerov RandomV Miner1 Windows
Coinevo Miner1 Windows, Linux
ZANO Miner1 Windows, Linux, MacOS
NERVA Miner1 Windows, Linux, MacOS
Blur Network Miner1 Windows, Linux, MacOS
XMRigCC CPU28 Windows, Linux
Simple Miner15 Windows
XMR Stak32 Windows, Linux, MacOS
XMRig CPU38 Windows, Linux
CryptoGoblin26 Windows, Linux, MacOS
Monero CPU Miner6 Windows, Linux
Webchain1 Windows, Linux, Android
WinXMR1 Windows
CN GUI Miner7 Windows
JCE CPU Miner20 Windows, Linux
JCE CPU GPU Miner21 Windows

Komentari

There are currently no reviews...
CRYPTUNIT servis je potpuno besplatan. Svi podaci na sajtu su samo informativnog karaktera i ne sadrže savete za investiranje.

Mi ne prodajemo coine! Ako ipak želite da kupite neke coine možete to uraditi ovde. Ako vam je potrebno više hardverske snage ili samo želite da probate rudariti. Pokušajte ovde.

Izračunajte koliko je profitabilno rudariti sve ostale coine koji koriste razne algoritme WhatToMine.com

Uvek uradite sopstveno istraživanje! Analizirajte podatke na menjačnicama, i mogućnost da možete prodati izrudarene coine. Neki izgledaju isplativi za rudarenje, ali moguće je da je potražnja za njima veoma mala i teško se prodaju.