Cryptonote Kapitalizacija: $6,797,328,471 24h obim: $1,045,251,997 Menjačnice: 76 Coini: 100 (52 za trgovanje) Bitcoin BTC $55,719 Monero XMR $348

AMD EPYC 7551

CPU uređaj za rudarenje
Tip: CPU
Proizvođač: AMD
Algo H/s
Normal (ASIC)1,700
NormalV71,700
LiteV76,450
Heavy993
Haven993
Fast2,975
Alloy993
Wchain1,445
Upx6,450
Trtl32,250
Fast22,975
Gpu993
Cceal2,975
Graft1,700
CnR1,700
HeavyX596
RXWow11,900
RX11,900
ArgChukwa48,375
ZumLite32,250
RARQ11,900
RSFX11,900
Zls1,700
ArgNinja48,375
CNAdaptive1,700
CNDynamic1,700
ArgChukwa224,188
Panthera4,250
CNCache2,975
* prikazani su samo algoritmi za coine izlistane na Cryptunitu. Moguće je da uređaj podržava i druge algoritme.

AMD EPYC 7551 najbolji coini za rudarenje

Osveženo: 2021-04-19 21:33:05
Coin Algo USD/dan BTC/dan USD/sedmica BTC/sedmica
TurtleCoinArgChukwa22.230.00004015.60.00028
Havenhaven1.960.00003513.70.00024
WownerorXWow1.490.00002610.40.00018
QuantumrX1.470.00002610.30.00018
Concealgpu1.440.00002610.10.00018
MonerorX1.340.0000249.370.00017
Masarifast20.90.0000166.310.00011
SumokoincnR0.890.0000166.220.00011
Graftgraft0.890.0000166.210.00011
uPlexaupx0.190.00000331.30.000023
*TOP 10 coina čiji je obim trgovanja u poslednja 24h veći od 0.1BTC (24h prosek)

Preporučeni Softver

Rudar Algoritmi Podržani OS
XLArig2 Windows, Linux
BLOC GUI Miner11 Windows, Linux, MacOS
SRBMiner Multi13 Windows
Safex Rig1 Windows, Linux
XMR STAK RX4 Windows, Linux
Monerov RandomV Miner1 Windows
Coinevo Miner1 Windows, Linux
ZANO Miner1 Windows, Linux, MacOS
NERVA Miner1 Windows, Linux, MacOS
Blur Network Miner1 Windows, Linux, MacOS
XMRigCC CPU28 Windows, Linux
Simple Miner15 Windows
XMR Stak32 Windows, Linux, MacOS
XMRig CPU38 Windows, Linux
CryptoGoblin26 Windows, Linux, MacOS
Monero CPU Miner6 Windows, Linux
Webchain1 Windows, Linux, Android
WinXMR1 Windows
CN GUI Miner7 Windows
JCE CPU Miner20 Windows, Linux
JCE CPU GPU Miner21 Windows

Komentari

There are currently no reviews...
CRYPTUNIT servis je potpuno besplatan. Svi podaci na sajtu su samo informativnog karaktera i ne sadrže savete za investiranje.

Mi ne prodajemo coine! Ako ipak želite da kupite neke coine možete to uraditi ovde. Ako vam je potrebno više hardverske snage ili samo želite da probate rudariti. Pokušajte ovde.

Izračunajte koliko je profitabilno rudariti sve ostale coine koji koriste razne algoritme WhatToMine.com

Uvek uradite sopstveno istraživanje! Analizirajte podatke na menjačnicama, i mogućnost da možete prodati izrudarene coine. Neki izgledaju isplativi za rudarenje, ali moguće je da je potražnja za njima veoma mala i teško se prodaju.