Cryptonote Kapitalizacija: $6,620,504,021 24h obim: $1,299,663,095 Menjačnice: 76 Coini: 100 (52 za trgovanje) Bitcoin BTC $54,841 Monero XMR $338

AMD FuryX

GPU uređaj za rudarenje
Tip: GPU
Proizvođač: AMD
Više: Web Sajt
Algo H/s
Normal (ASIC)850
NormalV7850
LiteV72,000
Heavy659
Haven659
Fast1,615
Alloy425
Upx28,000
Trtl7,600
Fast21,615
Gpu850
Cceal1,615
Graft850
CnR850
HeavyX395
RXWow510
RX510
ArgChukwa70,000
ZumLite7,600
RARQ510
RSFX510
Zls850
ArgNinja70,000
ArgChukwa235,000
CNCache1,615
* prikazani su samo algoritmi za coine izlistane na Cryptunitu. Moguće je da uređaj podržava i druge algoritme.

AMD FuryX najbolji coini za rudarenje

Osveženo: 2021-04-20 10:18:05
Coin Algo USD/dan BTC/dan USD/sedmica BTC/sedmica
TurtleCoinArgChukwa23.120.00005621.80.00039
Havenhaven1.190.0000218.320.00015
Concealgpu1.120.0000207.870.00014
uPlexaupx0.910.0000166.340.00011
Masarifast20.460.00000823.20.000057
SumokoincnR0.360.00000642.520.000045
Graftgraft0.310.00000562.20.000039
WownerorXWow0.0660.00000120.460.0000083
QuantumrX0.0560.000001000.390.0000070
MonerorX0.0540.000000980.380.0000068
*TOP 10 coina čiji je obim trgovanja u poslednja 24h veći od 0.1BTC (24h prosek)

Preporučeni Softver

Rudar Algoritmi Podržani OS
BLOC GUI Miner11 Windows, Linux, MacOS
SRBMiner Multi13 Windows
Safex Rig1 Windows, Linux
XMR STAK RX4 Windows, Linux
GMiner3 Windows, Linux
GrinPro Miner1 Windows, Linux
ZANO Miner1 Windows, Linux, MacOS
WildRig1 Windows, Linux
SRBMiner28 Windows
XMRigCC AMD25 Windows, Linux
Simple Miner15 Windows
Nanominer3 Windows, Linux
XMR Stak32 Windows, Linux, MacOS
XMRig AMD26 Windows, Linux
CryptoGoblin26 Windows, Linux, MacOS
Teamredminer5 Windows, Linux
WinXMR1 Windows
CN GUI Miner7 Windows
JCE CPU GPU Miner21 Windows

Komentari

There are currently no reviews...
CRYPTUNIT servis je potpuno besplatan. Svi podaci na sajtu su samo informativnog karaktera i ne sadrže savete za investiranje.

Mi ne prodajemo coine! Ako ipak želite da kupite neke coine možete to uraditi ovde. Ako vam je potrebno više hardverske snage ili samo želite da probate rudariti. Pokušajte ovde.

Izračunajte koliko je profitabilno rudariti sve ostale coine koji koriste razne algoritme WhatToMine.com

Uvek uradite sopstveno istraživanje! Analizirajte podatke na menjačnicama, i mogućnost da možete prodati izrudarene coine. Neki izgledaju isplativi za rudarenje, ali moguće je da je potražnja za njima veoma mala i teško se prodaju.