Cryptonote Kapitalizacija: $7,072,327,810 24h obim: $941,176,451 Menjačnice: 75 Coini: 100 (52 za trgovanje) Bitcoin BTC $61,267 Monero XMR $369

AMD Ryzen T 1950X

CPU uređaj za rudarenje
Tip: CPU
Proizvođač: AMD
Algo H/s
Normal (ASIC)1,200
NormalV71,200
LiteV74,000
Heavy701
Haven701
Fast2,100
Alloy701
Wchain1,020
Upx4,000
Trtl20,000
Fast22,100
Gpu701
Cceal2,100
Graft1,200
CnR1,200
HeavyX421
RXWow8,527
RX8,527
ArgChukwa30,000
ZumLite20,000
RARQ8,527
RSFX8,527
Astrobwt240
Zls1,200
ArgNinja30,000
CNAdaptive1,200
CNDynamic1,200
ArgChukwa215,000
Panthera3,000
CNCache2,100
* prikazani su samo algoritmi za coine izlistane na Cryptunitu. Moguće je da uređaj podržava i druge algoritme.

AMD Ryzen T 1950X najbolji coini za rudarenje

Osveženo: 2021-04-17 22:33:05
Coin Algo USD/dan BTC/dan USD/sedmica BTC/sedmica
Havenhaven3.690.00006025.80.00042
TurtleCoinArgChukwa21.580.00002611.10.00018
Graftgraft1.470.00002410.30.00017
WownerorXWow1.080.0000187.560.00012
QuantumrX1.070.0000177.50.00012
Concealgpu1.010.0000167.10.00012
MonerorX0.990.0000166.930.00011
Masarifast20.740.0000125.180.000084
SumokoincnR0.740.0000125.160.000084
uPlexaupx0.170.00000281.220.000020
*TOP 10 coina čiji je obim trgovanja u poslednja 24h veći od 0.1BTC (24h prosek)

Preporučeni Softver

Rudar Algoritmi Podržani OS
XLArig2 Windows, Linux
BLOC GUI Miner11 Windows, Linux, MacOS
SRBMiner Multi13 Windows
Safex Rig1 Windows, Linux
XMR STAK RX4 Windows, Linux
Monerov RandomV Miner1 Windows
Coinevo Miner1 Windows, Linux
ZANO Miner1 Windows, Linux, MacOS
NERVA Miner1 Windows, Linux, MacOS
Blur Network Miner1 Windows, Linux, MacOS
XMRigCC CPU28 Windows, Linux
Simple Miner15 Windows
XMR Stak32 Windows, Linux, MacOS
XMRig CPU38 Windows, Linux
CryptoGoblin26 Windows, Linux, MacOS
Monero CPU Miner6 Windows, Linux
Webchain1 Windows, Linux, Android
WinXMR1 Windows
CN GUI Miner7 Windows
JCE CPU Miner20 Windows, Linux
JCE CPU GPU Miner21 Windows

Komentari

S
Steve Thursday August 16, 2018

Cryptonight (v7) hashtare 1290hs
Using 15 threads in XMR Stak (16 threads results in ~1205hs).

CRYPTUNIT servis je potpuno besplatan. Svi podaci na sajtu su samo informativnog karaktera i ne sadrže savete za investiranje.

Mi ne prodajemo coine! Ako ipak želite da kupite neke coine možete to uraditi ovde. Ako vam je potrebno više hardverske snage ili samo želite da probate rudariti. Pokušajte ovde.

Izračunajte koliko je profitabilno rudariti sve ostale coine koji koriste razne algoritme WhatToMine.com

Uvek uradite sopstveno istraživanje! Analizirajte podatke na menjačnicama, i mogućnost da možete prodati izrudarene coine. Neki izgledaju isplativi za rudarenje, ali moguće je da je potražnja za njima veoma mala i teško se prodaju.