Cryptonote Kapitalizacija: $6,773,325,129 24h obim: $1,288,514,245 Menjačnice: 76 Coini: 100 (52 za trgovanje) Bitcoin BTC $53,946 Monero XMR $336

Intel Xeon 8180

CPU uređaj za rudarenje
Tip: CPU
Proizvođač: Intel
Algo H/s
Normal (ASIC)1,250
NormalV71,250
LiteV75,000
Heavy730
Haven730
Fast2,188
Alloy730
Wchain1,063
Upx5,000
Trtl25,000
Fast22,188
Gpu730
Cceal2,188
Graft1,250
CnR1,250
HeavyX438
RXWow8,750
RX8,750
ArgChukwa37,500
ZumLite25,000
RARQ8,750
RSFX8,750
Zls1,250
ArgNinja37,500
CNAdaptive1,250
CNDynamic1,250
ArgChukwa218,750
Panthera3,125
CNCache2,188
* prikazani su samo algoritmi za coine izlistane na Cryptunitu. Moguće je da uređaj podržava i druge algoritme.

Intel Xeon 8180 najbolji coini za rudarenje

Osveženo: 2021-04-20 09:06:05
Coin Algo USD/dan BTC/dan USD/sedmica BTC/sedmica
TurtleCoinArgChukwa21.680.00003011.70.00021
Havenhaven1.330.0000249.280.00017
WownerorXWow1.130.0000207.890.00014
Concealgpu0.970.0000176.790.00012
QuantumrX0.970.0000176.770.00012
MonerorX0.940.0000176.60.00012
Masarifast20.620.0000114.340.000078
SumokoincnR0.540.00000963.760.000067
Graftgraft0.480.00000853.330.000060
uPlexaupx0.160.00000291.150.000021
*TOP 10 coina čiji je obim trgovanja u poslednja 24h veći od 0.1BTC (24h prosek)

Preporučeni Softver

Rudar Algoritmi Podržani OS
XLArig2 Windows, Linux
BLOC GUI Miner11 Windows, Linux, MacOS
SRBMiner Multi13 Windows
Safex Rig1 Windows, Linux
XMR STAK RX4 Windows, Linux
Monerov RandomV Miner1 Windows
Coinevo Miner1 Windows, Linux
ZANO Miner1 Windows, Linux, MacOS
NERVA Miner1 Windows, Linux, MacOS
Blur Network Miner1 Windows, Linux, MacOS
XMRigCC CPU28 Windows, Linux
Simple Miner15 Windows
XMR Stak32 Windows, Linux, MacOS
XMRig CPU38 Windows, Linux
CryptoGoblin26 Windows, Linux, MacOS
Monero CPU Miner6 Windows, Linux
Webchain1 Windows, Linux, Android
WinXMR1 Windows
CN GUI Miner7 Windows
JCE CPU Miner20 Windows, Linux
JCE CPU GPU Miner21 Windows

Komentari

There are currently no reviews...
CRYPTUNIT servis je potpuno besplatan. Svi podaci na sajtu su samo informativnog karaktera i ne sadrže savete za investiranje.

Mi ne prodajemo coine! Ako ipak želite da kupite neke coine možete to uraditi ovde. Ako vam je potrebno više hardverske snage ili samo želite da probate rudariti. Pokušajte ovde.

Izračunajte koliko je profitabilno rudariti sve ostale coine koji koriste razne algoritme WhatToMine.com

Uvek uradite sopstveno istraživanje! Analizirajte podatke na menjačnicama, i mogućnost da možete prodati izrudarene coine. Neki izgledaju isplativi za rudarenje, ali moguće je da je potražnja za njima veoma mala i teško se prodaju.