Cryptonote Kapitalizacija: $4,029,095,551 24h obim: $378,296,670 Menjačnice: 72 Coini: 100 (49 za trgovanje) Bitcoin BTC $32,541 Monero XMR $207

Intel Xeon Gold 6152

CPU uređaj za rudarenje
Tip: CPU
Proizvođač: Intel
Algo H/s
Normal (ASIC)990
NormalV7990
LiteV73,400
Heavy578
Haven578
Fast1,733
Alloy578
Wchain842
Upx3,400
Trtl17,000
Fast21,733
Gpu578
Cceal1,733
Graft990
CnR990
HeavyX347
RXWow8,000
RX8,000
ArgChukwa25,500
ZumLite17,000
RARQ8,000
RSFX8,000
Zls990
ArgNinja25,500
CNAdaptive990
CNDynamic990
ArgChukwa212,750
Panthera2,475
CNCache1,733
* prikazani su samo algoritmi za coine izlistane na Cryptunitu. Moguće je da uređaj podržava i druge algoritme.

Intel Xeon Gold 6152 najbolji coini za rudarenje

Osveženo: 2021-06-22 19:00:07
Coin Algo USD/dan BTC/dan USD/sedmica BTC/sedmica
QuantumrX0.550.0000173.820.00012
Concealgpu0.50.0000163.510.00011
WownerorXWow0.470.0000153.290.0001
Havenhaven0.470.0000153.290.0001
MonerorX0.440.0000143.110.000097
TurtleCoinArgChukwa20.440.0000143.10.000097
Graftgraft0.280.00000871.940.000061
LetheancnR0.240.00000731.650.000051
SumokoincnR0.20.00000631.410.000044
ArQmArARQ0.0790.00000250.550.000017
*TOP 10 coina čiji je obim trgovanja u poslednja 24h veći od 0.1BTC (24h prosek)

Preporučeni Softver

Rudar Algoritmi Podržani OS
XLArig2 Windows, Linux
BLOC GUI Miner11 Windows, Linux, MacOS
SRBMiner Multi13 Windows
Safex Rig1 Windows, Linux
XMR STAK RX4 Windows, Linux
Monerov RandomV Miner1 Windows
Coinevo Miner1 Windows, Linux
ZANO Miner1 Windows, Linux, MacOS
NERVA Miner1 Windows, Linux, MacOS
Blur Network Miner1 Windows, Linux, MacOS
XMRigCC CPU28 Windows, Linux
Simple Miner15 Windows
XMR Stak32 Windows, Linux, MacOS
XMRig CPU38 Windows, Linux
CryptoGoblin26 Windows, Linux, MacOS
Monero CPU Miner6 Windows, Linux
Webchain1 Windows, Linux, Android
WinXMR1 Windows
CN GUI Miner7 Windows
JCE CPU Miner20 Windows, Linux
JCE CPU GPU Miner21 Windows

Komentari

There are currently no reviews...
CRYPTUNIT servis je potpuno besplatan. Svi podaci na sajtu su samo informativnog karaktera i ne sadrže savete za investiranje.

Mi ne prodajemo coine! Ako ipak želite da kupite neke coine možete to uraditi ovde. Ako vam je potrebno više hardverske snage ili samo želite da probate rudariti. Pokušajte ovde.

Izračunajte koliko je profitabilno rudariti sve ostale coine koji koriste razne algoritme WhatToMine.com

Uvek uradite sopstveno istraživanje! Analizirajte podatke na menjačnicama, i mogućnost da možete prodati izrudarene coine. Neki izgledaju isplativi za rudarenje, ali moguće je da je potražnja za njima veoma mala i teško se prodaju.