Cryptonote Kapitalizacija: $6,640,135,777 24h obim: $1,284,823,407 Menjačnice: 76 Coini: 100 (52 za trgovanje) Bitcoin BTC $53,504 Monero XMR $329

Intel Xeon Pl 8180

CPU uređaj za rudarenje
Tip: CPU
Proizvođač: Intel
Algo H/s
Normal (ASIC)1,270
NormalV71,270
LiteV75,100
Heavy742
Haven742
Fast2,223
Alloy742
Wchain1,080
Upx5,100
Trtl25,500
Fast22,223
Gpu742
Cceal2,223
Graft1,270
CnR1,270
HeavyX445
RXWow8,890
RX8,890
ArgChukwa38,250
ZumLite25,500
RARQ8,890
RSFX8,890
Zls1,270
ArgNinja38,250
CNAdaptive1,270
CNDynamic1,270
ArgChukwa219,125
Panthera3,175
CNCache2,223
* prikazani su samo algoritmi za coine izlistane na Cryptunitu. Moguće je da uređaj podržava i druge algoritme.

Intel Xeon Pl 8180 najbolji coini za rudarenje

Osveženo: 2021-04-20 09:44:05
Coin Algo USD/dan BTC/dan USD/sedmica BTC/sedmica
TurtleCoinArgChukwa21.710.00003111.90.00021
Havenhaven1.340.0000249.40.00017
WownerorXWow1.150.0000218.030.00014
Concealgpu0.980.0000186.870.00012
QuantumrX0.970.0000176.810.00012
MonerorX0.950.0000176.670.00012
Masarifast20.630.0000114.40.000079
SumokoincnR0.540.00000973.770.000068
Graftgraft0.470.00000853.310.000059
uPlexaupx0.170.00000301.160.000021
*TOP 10 coina čiji je obim trgovanja u poslednja 24h veći od 0.1BTC (24h prosek)

Preporučeni Softver

Rudar Algoritmi Podržani OS
XLArig2 Windows, Linux
BLOC GUI Miner11 Windows, Linux, MacOS
SRBMiner Multi13 Windows
Safex Rig1 Windows, Linux
XMR STAK RX4 Windows, Linux
Monerov RandomV Miner1 Windows
Coinevo Miner1 Windows, Linux
ZANO Miner1 Windows, Linux, MacOS
NERVA Miner1 Windows, Linux, MacOS
Blur Network Miner1 Windows, Linux, MacOS
XMRigCC CPU28 Windows, Linux
Simple Miner15 Windows
XMR Stak32 Windows, Linux, MacOS
XMRig CPU38 Windows, Linux
CryptoGoblin26 Windows, Linux, MacOS
Monero CPU Miner6 Windows, Linux
Webchain1 Windows, Linux, Android
WinXMR1 Windows
CN GUI Miner7 Windows
JCE CPU Miner20 Windows, Linux
JCE CPU GPU Miner21 Windows

Komentari

M
MADKISS Friday November 9, 2018

with the price over 10 000$ u need 30 years of mining to pay it off.!!! good luck with that

CRYPTUNIT servis je potpuno besplatan. Svi podaci na sajtu su samo informativnog karaktera i ne sadrže savete za investiranje.

Mi ne prodajemo coine! Ako ipak želite da kupite neke coine možete to uraditi ovde. Ako vam je potrebno više hardverske snage ili samo želite da probate rudariti. Pokušajte ovde.

Izračunajte koliko je profitabilno rudariti sve ostale coine koji koriste razne algoritme WhatToMine.com

Uvek uradite sopstveno istraživanje! Analizirajte podatke na menjačnicama, i mogućnost da možete prodati izrudarene coine. Neki izgledaju isplativi za rudarenje, ali moguće je da je potražnja za njima veoma mala i teško se prodaju.